Szafa na 200 kluczy

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 45-TG-20SK-200
  • Dostępność: Aktualną cenę i dostępność sprawdz u handlowca

OPIS

Jednodrzwiowa szafa na klucze. Posiada 200 numerowanych zawieszek z możliwością regulacji wysokości oraz wyjmowaną przegrodę, zamykaną na zamek patentowy. Śruby montażowe w zestawie. 

Szafkę wykonano z blachy do 1,2 mm, zaopatrzono w zamek cylindryczny i otwory montażowe, dla łatwiejszego i samodzielnego umiejscowienia w wybranym miejscu. Łatwość otwierania i zamykania drzwiczek, porządkowania kluczy oraz wyposażenie w wyjmowaną przegrodę zamykaną na zamek patentowy, sprawiają, że ten schowek na klucze jest uniwersalny w zastosowaniu.

Szafy na klucze przede wszystkim znajdują swoje miejsce w biurach, rozmaitych zakładach pracy, magazynach, warsztatach, szpitalach czy obiektach urzędowych. Wpływa na to możliwość uporządkowania dużej liczby kluczy.

To z kolei owocuje zminimalizowaniem ryzyka ich zgubienia, zniszczenia bądź dostania się w ręce osób niepowołanych.

Równie dobrze taką szafę na klucze można użyć w domu. Osoby pracujące zdalnie lub prowadzące działalność gospodarczą w miejscu zamieszkania, nierzadko mają potrzebę wyodrębnienia dodatkowego pomieszczenia, by sprawnie realizować wszystkie zadania. Wbrew pozorom powiększa się liczba kluczy, które służą już nie tylko do otwierania drzwi. Schowek daje szansę na ich bezpieczne przechowywanie.

Prawidłowy montaż i przemyślane miejsce, w którym ma być umieszczona szafa na klucze, to priorytet, aby zagwarantować bezproblemowe użytkowanie. Do takiej szafy należy zapewnić swobodny dostęp, aby drzwiczki otwierały się na maksymalną szerokość, jednocześnie powinna być ona niedostępna dla osób niepowołanych.

Klucze do zamka, w który zaopatrzona jest szafka, powinny być w posiadaniu tylko jednej osoby, aby ograniczyć ryzyko kradzieży, włamania lub bezprawnego korzystania innych osób.

 SPECYFIKACJA

Czas realizacji                         Wysyłka do 30 dni roboczych

Darmowa dostawa                Tak

Wysokość zewn. (mm)           520

Szerokość zewn. (mm)           300

Głębokość zewn. (mm)          130

Waga (kg)                                 8,4

Zawieszki na klucze                 200

Zamek szyfrowy                        nie

Liczba drzwi                                1

DH 02/21