Szafa na stacje paliw

  • szt.
  • 1 901,86 zł

Gondola wyposażona jest w dwie półki oraz dno wymienne. Półki mają możliwość regulacji, co daje większe pole manewru w zamieszczaniu tam różnej wysokości asortymentu np. pojemników czy butelek. Korpus gondoli wykonany jest z blachy czarnej o  gr. 1-2mm, malowana jest farbami proszkowymi (poliestrowymi - do zastosowania na zewnątrz) w kolorze RAL 9006 (Aluminium), co zapewnia długoletnią trwałość bez oznak użytkowania. Dodatkowym atutem jest zwijana aluminiowa roleta, która dzięki wbudowanemu zamkowi (w komplecie z 2 kluczami), zapewnia bezpieczeństwo towarom wewnątrz szafy. Ergonomicznie dopasowany do dłoni uchwyt znajdujący się na rolecie w prosty i łatwy sposób umożliwia przesuwanie jej do dołu lub do góry, a cztery kółka, gdzie dwa są z hamulcem umożliwiają swobodne przemieszczanie się gondoli po podłożu.

- Dno dzielone, wyjmowane, wykonane z blachy ocynkowanej, niemalowanej. Dla wzmocnienia pod dnami zastosowane ceowniki, także wykonane z blachy ocynkowanej, wkładane.

- Zastosowana osłona tyłu, dzielona, wyjmowana, wykonana z blachy ocynkowanej, niemalowanej. Osłona tyłu zapobiega uszkodzeniu rolety.

- Półka gondoli, wsporniki i wzmocnienia półki wykonane z blachy ocynkowanej, niemalowanej, Wzmocnienia nitowane.

- Zasosowano zaczep rolety oraz gumę, które zapobiegają zbyt mocnemu wysuwaniu się rolety przy zamykaniu.

- Zaczep zamkowy wykonany z blachy ocynkowanej, malowany, nitowany.Wymiary zewnetrzne:

wysokość z kółkami - 1160 mm
wysokość bez kółek - 1000 mm
szerokość - 925 mm
głębokość - 685 mm

Kolor szafy: RAL 9006 aluminium
Kolor rolety: RAL 9006 aluminium

Koszt dostawy w cenie towaru