Szafy skrytkowe - co trzeba wiedzieć?

14-04-2022

Szafki skrytkowe żółteZorganizowana w sposób uporządkowany i funkcjonalny przestrzeń powinna być wizytówką i znakiem rozpoznawczym każdej firmy oraz instytucji. Wysokiej jakości wyposażenie to nie tylko walory praktyczne ale również estetyczne. Metalowe szafki skrytkowe, ułatwiają pracę firmy i zapewniają bezpieczeństwo petentom, pracownikom i klientom.

Gdzie wykorzystywane są szafki skrytkowe?

Szafki skrytkowe to bardzo wygodny i funkcjonalny sposób na przechowywanie przedmiotów. Doskonale sprawdzą się jako element zabezpieczenia w:

  • firmach i zakładach produkcyjnych
  • placówkach oświatowych
  • wszelkiego rodzaju obiektach sportowych
  • instytucjach kultury
  • obiektach sektora medycznego
  • w sklepach i galeriach handlowych

Szafy skrytkowe to nieodłączny element wyposażenia w miejscach, gdzie zachodzi konieczność przechowywania przedmiotów i zabezpieczenia ich przed kradzieżą lub zagubieniem.

Szafki Lajs to idealny sposób na zabezpieczenie wartościowych przedmiotów. Dzięki zastosowaniu solidnych zamków elektronicznych, niewymagających podłączenia do źródła prądu ani sieci GSM, szafki stanowią w pełni bezpieczną i wygodną ochronę.

Oferta Lajs to również szafki wyposażone w inteligentne rozwiązanie w postaci dodatkowego zasilania (USB, 230V), które pozwoli naładować sprzęt podczas naszej nieobecności.

Ze względu na niewielkie rozmiary szafek, można je ulokować nawet na małej przestrzeni, gdzie przechowywanie ma charakter krótkotrwały: w marketach, klubach sportowych, bibliotekach, muzeach, poczekalniach gabinetów lekarskich.

Szafki o większych gabarytach mogą pełnić funkcję tradycyjnej szatni w zakładzie pracy, szkole czy przedszkolu, gdzie nie ma wystarczająco dużo miejsca na wydzielenie i zorganizowanie oddzielnego pomieszczenia do przechowania okryć wierzchnich i obuwia.

Zalety szaf skrytkowych Lajs

Nasz asortyment zawiera szeroka ofertę modeli, umożliwiając dostosowanie ich do koncepcji każdego wnętrza.

Dzięki zróżnicowanej wysokości i szerokości poszczególnych modeli, liczbie skrytek, szafki Lajs z łatwością można dostosować do ilości użytkowników i ich indywidualnych potrzeb. Najważniejsze cechy naszych szafek to duży wybór form i prosta, solidna konstrukcja.

Oferujemy równiż możliwość wykonania szafek skrytkowych, zgodnie z indywidualnym zamówieniem.

Materiał, z którego wykonane są nasze szafki to wysokiej jakości blacha stalowa, wytrzymała na mechaniczne uszkodzenia, wahania temperatury czy poziom wilgotności. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, szafki można dostosować również do możliwości użytkowania na zewnątrz.

Dzięki zastosowaniu farb proszkowych, szafki są wysoce odporne na korozję, a ich gładkie powierzchnie łatwo utrzymać w czystości.

Wysoka jakość produktów LAJS zapewniają wieloletnie użytkowanie, bez konieczności wymiany. Szafki skrytkowe to także gwarancja bezpieczeństwa dzięki stosowanym zamkom. Obok zabezpieczenia zamkiem patentowym z tradycyjnym kluczem i praktycznymi zawieszkami oraz kluczem serwisowym otwierającym wszystkie skrytki, do wyboru oferujemy także wygodne zamki szyfrowe.

Funkcjonalność i estetyka w jednym

Połączenie komfortu, funkcjonalności i estetyki poszczególnych elementów wyposażenia stanowi o jego atrakcyjności. Meble techniczne, do jakich należą szafki skrytkowe nie muszą kojarzyć się wyłącznie z biurową szarością i standardowymi rozwiązaniami.

Możliwość doboru kolorów z palety RAL pozwoli uzyskać produkt idealnie dopasowany do kolorystyki i charakteru docelowego wnętrza. Możliwość wyboru różnych kolorów korpusu i frontów stanowi dodatkowy atut w zakresie dopasowania szafek do stylu wnętrza.

Szafki skrytkowe LAJS

Jeżeli potrzebują Państwo wysokiej jakości mebli biurowych, medycznych, specjalistycznych, szkolnych i warsztatowych – gotowych lub wykonanych na zamówienie, zapraszamy do kontaktu!

Polecane produkty