Polityka prywatności

Wstęp

Zakładając konto w sklepie internetowym www.lajs.pl możesz być pewien, że Twoje dane osobowe pozostaną bezpieczne. Nie udostępnimy Twoich danych osobowych podmiotom trzecim. Twoje konto zabezpieczone jest hasłem dostępu. Dostęp do konta czy domeny możliwy jest wyłącznie po prawidłowej autoryzacji.

 Dane zbierane automatycznie

 Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, tj. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do prowadzenia statystyk pomocnych nam w celach marketingowych i analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.

 Dane zbierane podczas kontaktu

 Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty email, itp. przekazujesz nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres email, itp.

 Sposób kontaktu

Jeżeli dokonałeś transakcji zakupu towaru, możesz otrzymać od nas e-maile dotyczące Twojej transakcji. Możemy również kontaktować się z Tobą telefonicznie, jeżeli będziemy mieli ważne informacje dotyczące Twojej transakcji, a podasz nam numer telefonu w celach kontaktu.

 Zmiana danych

Swoją decyzję o usunięciu swoich danych osobowych i adresowych możesz przekazać nam poprzez wysłanie e-maila z adresu, który zgłosiłeś do kontaktu z Tobą w trakcie składania zapytania lub zamówienia i realizowania transakcji lub poprzez przesłanie nam stosownego oświadczenia w formie tradycyjnej korespondencji na adres naszej Firmy. Podanych nam przez Ciebie danych użytych do danej transakcji zakupu nie możemy zmienić, ani usunąć, gdy zostanie wystawiony rachunek lub faktura, gdyż stanowią one część dokumentu księgowego. Nie możemy też zmienić danych zbieranych automatycznie, gdyż nie są one przez nas generowane, a służą one do celów statystycznych.